info@testdepom.com
Aktif Öğretmen Sıralaması
Sevgili öğretmenler daha fazla soru ekleyerek aylık, toplam ve mağaza bazında puanlarınizi arttırabilirsiniz.

Aktif Öğretmen Sıralaması (İlk 100)

Sıra No Ad-Soyad İl İlçe Okul Branş Aylık Puan Toplam Puan
1 Ender Önder Sinop Ayancık İnönü Ortaokulu Fen Bilimleri 420 928
2 Cemal Selanik İstanbul Esenyurt Bey-Koop Ali Çebi Ortaokulu Fen Bilimleri 415 415
3 Filiz Demirbaş Kocaeli Derince Çınarlı Ortaokulu Fen Bilimleri 230 441
4 Abdülhakim KARA İstanbul Beylikdüzü Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 180 458
5 REYHAN AKINCI Ankara Çankaya Ayten Tekışık Ortaokulu Fen Bilimleri 110 327
6 Banu Kiriz Hatay Dörtyol Mehmet Akif Ortaokulu Türkçe 60 120
7 Gökhan AYDAR Hatay Altınözü Atatürk Ortaokulu Fen Bilimleri 40 92
8 Rüştü ÇAKIR İzmir Buca Buca Ortaokulu Türkçe 27 58
9 Ahmet kaya Ağrı Doğubayazıt Atatürk Ortaokulu Fen Bilimleri 27 27
10 Ahmet Bor Sivas Gölova Gölova Hasan Şakar Yatılı Bölge Ortaokulu Fen Bilimleri 20 20
11 Seçil Onaran İzmir Buca Buca Ortaokulu Fen Bilimleri 19 95
12 Bekir Dereli Aydın Köşk Altı Eylül Ortaokulu Fen Bilimleri 17 17
13 Eslem Nur Ayazma Bursa Osmangazi Şehit Yunus Yılmaz Ortaokulu Matematik 16 16
14 ONUR AKDENİZ Trabzon Ortahisar YOL İŞ SENDİKASI ORTAOKULU Fen Bilimleri 16 16
15 Eslem Nur Ayazma Bursa Osmangazi Şehit Yunus Yılmaz Ortaokulu Diğer 5 5
16 Emrah Kara Ağrı Doğubayazıt Atatürk Ortaokulu Matematik 3 3
17 yaren uslu Kocaeli Derince Derince Pakmaya Abidin Pak Ortaokulu Fen Bilimleri 1 1
18 EMİR KADİR Ordu Korgan Korgan Ortaokulu Matematik 1 1
19 Ahmet Ağrı Doğubayazıt Atatürk Ortaokulu Fen Bilimleri 1 1
20 Ahmet sayılı Edirne Merkez Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım Ortaokulu Matematik 1 1
21 Cennet Mangır Amasya Merzifon Vali Hüseyin Poroy Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
22 Feyza Aydın İzmir Buca Buca Ortaokulu Türkçe 0 0
23 Zehra Özgöller Tekirdağ Malkara Mustafa Uysal Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
24 tuana uz Isparta Senirkent Yükseliş Ortaokulu Diğer 0 0
25 Rukiye Ertaş Diyarbakır Kayapınar Nafiye Ömer Şevki Cizrelioğlu Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
26 Zeinab Hamida İstanbul Kağıthane Şehit Mehmet Ali Kılıç İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
27 Hiranur özkan Çanakkale Merkez Hüseyin Akif Terzioğlu Ortaokulu Matematik 0 0
28 Yusuf Koç İstanbul Bahçelievler Özel Gökkuşağı Eğitim Kurumları Fen Bilimleri 0 0
29 Buse solar Antalya Konyaaltı Konyaaltı Halit Uluç İmam Hatip Ortaokulu Türkçe 0 0
30 Zeynep Melel Tekirdağ Malkara Mustafa Uysal Ortaokulu Diğer 0 0
31 Selda yesilyurt Adana Kozan Lütfiye Ali Şadi Çelik Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
32 ilknur hazan Kastamonu Çatalzeytin Yunus Emre Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
33 ömer faruk Mardin Midyat Gazipaşa İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
34 CANAN Düzce Merkez İsmetpaşa Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
35 esma toros Konya Karatay Mehmet Bayır İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
36 Feride yeter İzmir Ödemiş 50.yıl Ortaokulu Matematik 0 0
37 Nigar Yolal Malatya Battalgazi Şehit Zekeriya Bitmez İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
38 Yusuf Ziya ŞAHİN Çanakkale Lapseki Plevne Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
39 sinan topal İstanbul Kağıthane Şehit Mehmet Ali Kılıç İmam Hatip Ortaokulu Matematik 0 0
40 Belkıs Doğşat İstanbul Bahçelievler Kudret Saraçoğlu İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
41 serdar doğan İstanbul Bakırköy Ataköy Atatürk Ortaokulu Matematik 0 0
42 Nevriye kurt Tekirdağ Çorlu Çorlu Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
43 Selahattin akgündüz Mersin Tarsus Tarsus Şehit Fazlı Kalaycı Ortaokulu Fen Bilimleri 0 1
44 Ayşe Çetin Ankara Keçiören Keçiören Yavuz Sultan Selim Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
45 osman Osmaniye Düziçi Düziçi Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
46 Dilek temur Kocaeli İzmit Yahya Kaptan Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
47 Yeşim Zehra Albayrak videoyu İstanbul Bahçelievler Kudret Saraçoğlu İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
48 eray Ağrı Eleşkirt Mollasüleyman Gazi Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
49 Betül Ergün Ankara Keçiören Keçiören Şehit Bayram Kavcı Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
50 Birol sever İzmir Buca Buca Ortaokulu Matematik 0 0
51 Simge Yıldırım Kayseri Talas Sahra Galip Özsan Ortaokulu Matematik 0 0
52 Filiz Karaca İzmir Gaziemir Şehit Uğur Palancı Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
53 Seyhan Sağlam Eskişehir Odunpazarı Murat Atılgan Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
54 Faruk Elhasan İstanbul Bahçelievler Kudret Saraçoğlu İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
55 fatih karaş Trabzon Vakfıkebir Atatürk Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
56 Dilek Dağ İstanbul Gaziosmanpaşa Ay Koleji Fen Bilimleri 0 0
57 Gece İstanbul Ümraniye Bilge Soyak Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
58 Ayberk ÇAKIR Adana Aladağ Akören Ortaokulu Diğer 0 0
59 hülya alğan Niğde Merkez Hacıabdullah Şehit Doğan Demir Ortaokulu Türkçe 0 0
60 ABDURRAHMAN Eskişehir Odunpazarı Murat Atılgan Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
61 RıdvanAydın İstanbul Beylikdüzü Yakuplu Ortaokulu Diğer 0 0
62 habibe öskürcü Sakarya Arifiye Hanlı Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
63 Esra Yaldızlı Kayseri Pınarbaşı Fikri Çeliker Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
64 Güldehan Acaroğlu İzmir Çeşme İsmail Güral Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
65 Esila Es Kocaeli Gölcük Değirmendere Uğur Mumcu Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
66 Yasin Yener Sat Antalya Alanya Toslak Sabir Erkin Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
67 Halil özen Aydın Efeler Mustafa Kiriş Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
68 Huseyin Aktaş İzmir Buca Buca Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
69 Neslihan Yıldırım Antalya Kepez Hüseyin Ak Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
70 Hüseyin Manisa Soma Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Türkçe 0 0
71 Coşkun TETİK Kütahya Tavşanlı Şehit Polis Köksal Kaşaltı Ortaokulu Sosyal Bilgiler 0 0
72 Medine çetin Kocaeli Dilovası Şehit Ömer Özavcı Ortaokulu Diğer 0 0
73 EBRUL SEVİM Karaman Merkez Karaman İmam Hatip Ortaokulu Matematik 0 0
74 hatice kural Aydın Koçarlı Cumhuriyet Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
75 zeynep kaya Manisa Yunusemre Saruhanbey Ortaokulu Matematik 0 0
76 Berat İstanbul Tuzla Yunus Emre Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
77 ESRA ÇELİK Bursa Nilüfer Uludağ Koleji Fen Bilimleri 0 0
78 Songül Öztürk Kocaeli Körfez Barbaros İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
79 Aya Ankara Keçiören Tarhuncu Ahmet Paşa İmam Hatip Ortaokulu Türkçe 0 0
80 aylin kılıç Samsun Çarşamba Hürriyet Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
81 Mehmet Ali ŞENAY İzmir Buca Buca Ortaokulu Fen Bilimleri 0 4
82 KAMİL YILMAZ İstanbul Başakşehir İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
83 CENK ERAY Kırklareli Merkez Ahmet Mithat Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
84 Mehmet Ali ŞENAY İzmir Buca Buca Ortaokulu Fen Bilimleri 0 257
85 Şenol Nardal Afyon Sandıklı Cumhuriyet Ortaokulu Fen Bilimleri 0 18
86 Yunus AKDENİZ İzmir Bergama Osman Nuri Ersezgin Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
87 Aya Ankara Keçiören Keçiören Yavuz Sultan Selim Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
88 Ersin Dursunlar Erzurum Narman Şekerli Ortaokulu Sosyal Bilgiler 0 0
89 Birgül Sarı İzmir Ödemiş Ödemiş Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
90 funda çil İstanbul Bahçelievler Kudret Saraçoğlu İmam Hatip Ortaokulu İngilizce 0 0
91 Merve Başaran İzmir Buca Şehit Astsubay Halil Güçtekin Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
92 Yasin Çakır Balıkesir Sındırgı Cumhuriyet Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
93 Sevda İstanbul Kadıköy Bostancı Atatürk Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
94 Melike Erbulmuş Rize Pazar Hüseyin Sarıoğlu Ortaokulu Matematik 0 0
95 Tuğba ULAŞ İzmir Buca Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
96 Melek Dağdelen Antalya Kepez Hüseyin Ak Ortaokulu Türkçe 0 0
97 ayşe yağmur kaçar İstanbul Bahçelievler Kudret Saraçoğlu İmam Hatip Ortaokulu Sosyal Bilgiler 0 0
98 ALİ ŞAHİN Ankara Şereflikoçhisar Cumhuriyet Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0
99 Kutlay Işık İzmir Torbalı Torbalı Ticaret Odası 80.yıl Ortaokulu Bilişim Teknolojileri 0 9
100 Zeynep öztürk börek İzmir Buca Buca Ortaokulu Fen Bilimleri 0 0