info@testdepom.com
Sıralama
Sevgili öğrenciler daha fazla test çözerek aylık, toplam ve mağaza bazında puanlarınizi arttırabilirsiniz.

Öğrenci Başarı Sıralamaları (İlk 100)

Sıra No Ad-Soyad İl İlçe Okul Sınıf Şube Aylık Puan Toplam Puan
1 TÜRKER BARAN ASLAN İstanbul Esenyurt Bey-Koop Ali Çebi Ortaokulu 7 I 1437 1437
2 arhan yılmaz Ankara Çankaya Ayten Tekışık Ortaokulu 5 D 1214 1510
3 Talha KURCALI İzmir Buca Buca Ortaokulu 5 C 1074 1146
4 MEHMET ENES ÖZBAY Çanakkale Merkez Cevatpaşa Ortaokulu 8 G 1030 2276
5 Egecan ilgün İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 B 1005 1632
6 Nuriyenur Alakuş Antalya Kepez Hüseyin Ak Ortaokulu 7 C 858 929
7 Selma Çelik Antalya Kepez Hüseyin Ak Ortaokulu 7 A 857 1084
8 Havva nur boz Bitlis Merkez Şehit Hüsamettin Kandemir Ortaokulu 7 A 856 856
9 Büşranur Coşkun Sivas Gölova Gölova Hasan Şakar Yatılı Bölge Ortaokulu 8 A 828 828
10 NİSA TEZCAN Batman Merkez 50. Yıl Ortaokulu 8 C 801 801
11 Hiranur YILMAZ İstanbul Esenyurt Bey-Koop Ali Çebi Ortaokulu 7 K 796 796
12 Ezel Mina ATAHAN Antalya Kepez Hüseyin Ak Ortaokulu 5 E 793 1140
13 Ceren Avci Kocaeli Gebze Mustafa Üstündağ Ortaokulu 8 G 789 789
14 Enes Özdemir İstanbul Esenyurt Bey-Koop Ali Çebi Ortaokulu 7 I 788 788
15 Gülsüm Akalın Antalya Kepez Hüseyin Ak Ortaokulu 5 E 775 964
16 Furkan Kocaeli İzmit 29 Ekim Ortaokulu 8 E 710 710
17 Gökçe Ece Göyük İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 B 674 1478
18 Dicle su kırgın Antalya Alanya Hacıkadiroğlu Ortaokulu 8 C 649 649
19 Yavuz Selim Tulum İstanbul Başakşehir İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin Ortaokulu 7 Z 644 648
20 Burak Pala İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 H 642 1411
21 Emre Yılmaz Edirne Merkez Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım Ortaokulu 8 F 624 677
22 Mehmet Akkuş Afyon Sandıklı Cumhuriyet Ortaokulu 8 D 621 666
23 HAKAN AYDIN Antalya Kepez Hüseyin Ak Ortaokulu 7 B 618 782
24 sjsjsjs İstanbul Çekmeköy Çamlık Ortaokulu 8 B 617 785
25 İbrahim Enes ilhan İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 B 616 800
26 Ceylin Nur Çakmak Antalya Kepez Hüseyin Ak Ortaokulu 7 B 610 628
27 Elif Aydoğan Antalya Alanya Hacıkadiroğlu Ortaokulu 8 B 593 593
28 Kerem Tütüncü İstanbul Başakşehir İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin Ortaokulu 7 Z 587 587
29 Melis Selvi İstanbul Esenyurt Bey-Koop Ali Çebi Ortaokulu 5 M 585 585
30 Berensu Karadaş Antalya Kepez Hüseyin Ak Ortaokulu 7 A 583 1233
31 simge demiroğlu Çanakkale Lapseki Plevne Ortaokulu 5 E 579 598
32 Azra İnce Ankara Etimesgut Cenk Yakın Ortaokulu 7 F 534 534
33 Atra Alkan Hatay Dörtyol Mehmet Akif Ortaokulu 5 H 534 927
34 Burak Özcan İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 D 532 976
35 Yiğit gökoğlu İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 B 530 896
36 Elif Hayriye Boz Antalya Kepez Hüseyin Ak Ortaokulu 7 A 527 978
37 Kuzey arkali İzmir Buca Buca Ortaokulu 5 A 519 1313
38 Kaan Antalya Alanya Hacıkadiroğlu Ortaokulu 8 D 516 516
39 Defne Çiçekdenk Van Özalp Şehit Aydın Ahi Ortaokulu 7 C 515 515
40 Berra Naz Selvi İstanbul Esenyurt Bey-Koop Ali Çebi Ortaokulu 5 M 513 513
41 Salih Balamir GÜL İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 F 479 1199
42 Emre yurtsever İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 B 470 959
43 Ali Candan Sayar İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 H 465 778
44 Kemal Kızıldağ İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 D 464 1033
45 Reyhan Yıldız İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 H 459 1030
46 Melis Pala İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 F 447 1277
47 Efe Camkurt İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 B 440 1064
48 Cemal ersu Ağrı Doğubayazıt Atatürk Ortaokulu 7 A 436 436
49 İPEK AKKAYA Osmaniye Kadirli Esnaf Kefalet Kooperatifi Ortaokulu 5 D 431 703
50 Berkin Ulaş Adıyaman Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 6 C 424 424
51 Şerife Yıldız Konya Beyşehir Ali Rıza Celeboğlu Ortaokulu 7 B 423 1114
52 Ege CAMKURT İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 B 417 1311
53 mehtap güneş Antalya Kepez Hüseyin Ak Ortaokulu 5 E 416 648
54 Berçem uslu İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 H 410 782
55 Rümeysa Seher Özel Gümüşhane Şiran Yunus Emre Ortaokulu 7 C 409 409
56 Arda Yıldız Kocaeli Kartepe Rabak Ortaokulu 6 A 408 408
57 Berat Efe Uğuz Antalya Kepez Hüseyin Ak Ortaokulu 7 C 402 486
58 Koray Dibekkaya Isparta Merkez Iyaş Selçuklu Ortaokulu 6 D 401 832
59 HİKMET LEMİ ÇAMDAĞ Çanakkale Lapseki Plevne Ortaokulu 6 D 396 956
60 Ali Tuna Yıldırım İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 B 393 860
61 İkra Sevim Buluş İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 F 393 930
62 Elif Tekavcu Yalova Çınarcık Koruköy Ortaokulu 8 A 391 1230
63 Pelin Doğa İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 F 391 962
64 Arda Taşdelen İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 F 389 859
65 Gülsultan Furtuna İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 B 385 814
66 Ece Yürümez Antalya Alanya Hacıkadiroğlu Ortaokulu 8 C 383 383
67 Mustafa Alp Çanakkale Lapseki Plevne Ortaokulu 7 C 382 1305
68 Sude GÜLFIRAT İstanbul Başakşehir İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin Ortaokulu 7 Z 380 411
69 Bekir arı Çanakkale Lapseki Plevne Ortaokulu 7 C 375 688
70 Irmak kaçmaz İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 B 374 758
71 Zeynep Elif Deniz İstanbul Başakşehir İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin Ortaokulu 7 Z 373 373
72 İrem gümüş İstanbul Esenyurt Bey-Koop Ali Çebi Ortaokulu 5 M 370 370
73 Irmak Erkılıç İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 F 369 536
74 Ayşenur ELGÜN İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 H 366 781
75 Yare Vardar İzmir Buca Buca Ortaokulu 7 G 356 494
76 Buse Birşen Antalya Kepez Hüseyin Ak Ortaokulu 5 E 351 779
77 Emir Yıldırım Edirne Merkez Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım Ortaokulu 8 E 346 548
78 Yaren Nur Güler İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 F 342 716
79 Sema Nur Uluskan Antalya Kepez Hüseyin Ak Ortaokulu 7 F 341 363
80 İsmail Efe İriş Konya Karatay Prof. Dr. Fuat Sezgin Ortaokulu 7 B 337 337
81 Burhan Tunç Hatay Dörtyol Mehmet Akif Ortaokulu 8 L 333 863
82 Arda sönmez Hatay Dörtyol Mehmet Akif Ortaokulu 8 C 333 333
83 Hüseyin Bozkurt Çanakkale Merkez Cumhuriyet Ortaokulu 7 C 331 1220
84 Hamza Elhaman İzmir Buca Şehit Astsubay Halil Güçtekin Ortaokulu 6 A 329 329
85 Elif Sena AYTEMİZ Kahramanmaraş Onikişubat Hartlap Ortaokulu 5 A 326 326
86 Halil demir Konya Karatay Karatay Ortaokulu 8 A 325 325
87 Ayşe Beyza Yılmaz Uşak Merkez Osman Gazi İmam Hatip Ortaokulu 5 C 321 321
88 Rüzgar BERBER İzmir Buca Buca Ortaokulu 8 B 321 552
89 Aydın Murali İstanbul Esenyurt Bey-Koop Ali Çebi Ortaokulu 7 K 320 320
90 Ahmet Arif Sönmez İstanbul Başakşehir İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin Ortaokulu 8 S 315 807
91 Yaren Uyanık Çanakkale Lapseki Plevne Ortaokulu 8 E 314 800
92 Yusuf Albayrak Adıyaman Merkez Adıyaman Türkiye Petrolleri Ortaokulu 5 C 311 311
93 Eren Temel Çanakkale Lapseki Plevne Ortaokulu 7 C 311 1201
94 Elif Naz HAN Aksaray Merkez Merkez Taptuk Emre Ortaokulu 5 A 305 534
95 alican hasretli İzmir Buca Buca Ortaokulu 5 B 303 507
96 Sena Oğuzyiğit Karaman Merkez Cahit Zarifoğlu İmam Hatip Ortaokulu 8 D 302 302
97 tuba meryem ayar İstanbul Başakşehir İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin Ortaokulu 5 R 302 378
98 Reyyan Takcı Hatay Dörtyol Mehmet Akif Ortaokulu 8 L 301 602
99 Sermin Çalışkan Manisa Saruhanlı Neval Yarali Milli Egemenlik Ortaokulu 7 A 300 811
100 Ayselin Tekin İzmir Buca Buca Ortaokulu 5 F 300 1472